Uuendatud 19. augustil, kruttige aga järjest allapoole ...

Jälle on aeg kord niikaugel, et vTiit ja Eimar tunnevad muret meie hinge- ja ihupuhtuse pärast. Eelläbirääkimised koha ja aja suhteski juba neil peetud:


laupäeval, 24. mail

Albu valla Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses,
Mägede külas

Albu vald tutvustab oma valdusi ja ettevõtmisi kenasti internetis. Alltoodud linkidelt leiad nii mõndagi huvitavat vaatamiseks-lugemiseks. Sealhulgas suusa-puhkebaasi enda, radade ja Valgehobusemäe kohta. Aga ka palju muu kohta, mis Albu vallaga seondub. Seekordne kevadsaun tõotab tulla eriti nõudlik nii füüsisele (Valgehobuse mägi 106 m!) kui vaimule (Muuseumitest sai esialgu targu vaikitud).Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus

Tallinnast on Valgehobusemäele Piibe maanteed mööda 70 km.
Edasi Google Earth kohaselt:
Murastest 97 (külateid mööda)
Sakust 68! (külateid mööda)
Viljandist 110 km.
Sindist 130 km.
Tartust 140 km.
Ahtmest 138 km.

Varugem siis selleks pikaks sisukaks päevaks aega ning pangem uute teadete ootuses vaim aegsasti valmis ja füüsis varakult proovile!
Meie "Teadete" tahvlile saab endiselt jätta mistahes informatsiooni.
Sealtsamas on hõlpsasti leitavad ka kõigi telefonid ja e-posti aadressid.Ja nii me käisimegi saunas ära ...
Aga enne sauna "sattusime" hoopis Kakerdaja rappa

Edasi Valgehobusemäe torniJa siis alles uhkesse ja hubasesse saunamajjaPilte kah, matkalt ja pühalikult söömaajalt

Siia klikkides avaneb valik pilte,

nn flashina. Avamine võib nats aega võtta - aga aega meil juba on, või kuda? - heli võiks foonimuusika tarbeks ka sisselülitatud olla. Kõlab "Summer Wine", Nancy Sinatra ja Lee HazlewoodŽi esituses. Nii muusika kui pildid krutivad ennast ise ringi. Esimene ring võtab aega, teine ring läheb juba nobedalt. Laadige kogu flash esialgu maha, midagi muud samal ajal tehes. Ilusad pildid TiiiiiDult, ei ratsinud neid ei arvult ega kvaliteedilt eriti nudida.

Siit saate aga maha laadida oma arvutisse 900x750 formaadis kõik TiiiiiDu pildid, zipitud kaustadena, igas 40 pilti, igaüks umbes 20 MB. Seega võtab mahalaadimine ka kiire ühenduse korral aega, aga tasub ära, kel oma aparaati kaasas polnud. Meeleolukate loodusvaadete seas on ka väga vahvaid portreesid! Klikkides allolevatel linkidel, avaneb aken, kus pakutakse faili avamist või salvestamist. Valige salvestamine. Kes tahab mõnda pilti paberile kopida, võtke suurema resolutsiooni tarbeks Volli või TiiiiiDuga kontakti. (Tegelikult võiks mõelda ka variandi peale, et laseme tulevikus CD-del pildid ringlema.)

Kevadsaun08-1.zip

Kevadsaun08-2.zip

Kevadsaun08-3.zip

Ja ... laast, batt nott liist ... vaimuergas SAUNAPILET! Muidugi TiiiiiDult!