LENDURITE KIVI

Laupäeval, 14. mail 2005 haakisime end Eimari juhitud karavani, et tavaks saanud kombel jätkata eelmisel päeval toimunud soojusenergeetikute kokkutulekut, nüüd juba isekeskis, muidugi koos meie au- ja toetajaliikmetega. Matkatee esimene peatus tõi meid Pärnjärve ääres asuva Lendurite kivi juurde. Kivi juurde on lisatud kena ja informatiivne stend, otse käegakatsutavalt elavat ja autentset lisateavet nii kangelaslike lennumeeste saatuse kui mälestuskivi tekkeloo juurde jagas aga ka meiega koos matkanud Hendrik Arro!
Kui su matkakaaslaseks on raske sõja lendurina läbikäinud Hendrik, siis on otse loomulik, et jututeemad jõudsid ka Moskvas toimunud "võidupidustuste" ja Eesti ning eestlastest sõjameeste rollini, II Ilmasõjast kuni tänasesse päeva välja.

Kõrvalt leiad Hendriku vastavasisulise selgitava kirja meile.

Hendriku artikkel on äärmiselt huvitav, probleemiasetuse sügavuse ja mitmetahulisusega eristub ta kõikidest seniloetud seisukohavõttudest sel teemal!

Hendrik Arro "Suur leppimine"
(Kodulehele naasmiseks sulge avanenud aken!)
Tervist,

laupäeval Kõrvemaal küsisid paar venda mu käest,milline on meie meeste, s.t. saksa sõjaväes teeninud sõjaveteranidesuhtumine sõjaveteranide leppimisse, nii nagu peaminister 8. mailMaarjamäel selleks üles kutsus.

Et mul parajasti valmis üks kirjutis, kus sedaküsimust käsitlen, siis saadan selle ka Sulle. Kui pead seda vajalikuks,võid OAS leheküljele üles riputada, kui ei, ega see eriti tähtis ka eiole. Nii et tee nagu paremaks pead.

Tervitades
Enks