Sügissaun 2008/vaata pilte ka/

Hei, austet õppejõud ja head õpikaaslased koos peredega!

Tiit ja Eimar on meie sügissauna tarbeks jälle uue koha avastanud - Jeti Jäähalli

Saun on meitele reserveeritud reedel, 31. oktoobril, kella kuuest õhtul.
"Anna teada" rubriik töötab, sinna saab jätta teateid ja muidu mõtteid ning soove. Astuge sealt aegajalt läbi, järsku Eimar ja Tiit lisavad sinna miskit uut jooksvalt Sügissaunaga seoses!

***

Tritsutamas ja hokitamas me ei käinud, küll aga saunas. Ja enne seda kuulasime suure huviga Vahur Mägi teaberohket ja mõnusas vormis esitatud vestlust tehnika ja tehnikahariduse ajaloost Eestimaal.Tänud ja kauakestev aplaus meie poolt esinejale, aitüma õhtu õnnestumise eest vaevanägijatele!


***


Täpsustuseks panin ühe kommentaari meie kodulehele. Selgituseks veel kui täpsustada, siis aadress on Suur-Sõjamäe 14 B. Linna poolt sõites on see pärast tänava ääres olevaid suuri tootmishooneid tänavast pisut kaugemal (ca 20 m) olev mitmekorruseline hoone. Lasnamäe ja Smuuli viadukti poolt tulles pärast Kesk-Sõjamäe ristmikku. Maja ees on mahukas parkla nii et autoga tulles parkimisprobleemi pole. Parklasse sissesõit on Kesk-Sõjamäe poolsest otsast! Linnapoolsest otsast parklasse sissesõitu pole. Kui saab võiks skeemi korrigeerida ja lisada suunav joon hoone keskele. Hoonesse siseneda suurest väravast, mille kohal on valgustatud kiri Jeti Jäähall. Sealt mööda pikka koridori hoone keskele kus ühe ukse kohal on silt SAUN.

Siit näed halli asukohta (maja 14b), bussipeatust ja busside numbreid (liigu kursoriga peatusele). Minul on hoonestus siis paremini näha, kui korraks pilti uuendan (refresh´in).

Busside 7 (Seli-Sõjamäe), 15 (Viru keskus - Sõjamäe) ja 65 (Lasnamäe-Lennuväli) sõiduplaanid.

Marsruutide skeemid leiab siit. Edasi sealt "Ühistransport" ja seejärle "Tallinn, Bussid".

Mõlemad saidid on hästi informatiivsed, liikuge kursoriga nimedel ja numbritel, igalt poolt jagatakse muudkui täpsustusi ja lisainfot.

Siinkohal olekski ehk paslik jagada tunnustust (ametliku) Eesti veebiteenendusele, see on tõesti tasemel ja tarbijasõbralik!


Allolev skeem aitab ehk põhjast ja idast saabujatel orienteeruda:


Ja see skeem läänest ja lõunast saabujail:Ülemise riba flashi tasuta soft on pärit siit: Flash Slideshow Maker; Tasuline täisversioon